Філія "Димерське лісове господарство"
ДП "Ліси України"
Меню

Мисливське господарство

Важливим завданням ведення мисливського господарства є збереження оптимальної кількості тварин і створення для них сприятливих умов. Надмірна, нерегульована чисельність тварин може принести значну шкоду лісовим насадженням. Значних прямих збитків від диких тварин за останні роки ревізійного періоду не виявлено.
На території лісгоспу було проведено мисливське впорядкування з складанням проектів організації і розвитку мисливських господарств, де приведені обсяги біотехнічних заходів для підтримання оптимальної кількості тварин та рекомендації з ведення мисливського господарства. Дані проекти діють і в теперішній час.
Лісовпорядкуванням в лісгоспі виявлено 8,9 га кормових полів.
Лісгосп повинен проводити контроль за дотриманням правил відстрілу мисливської фауни.
Територія лісгоспу використовується для потреб мисливського господарства.
Мисливські угіддя закріплені за ТОВ «Мисливські стежки», рішенням Київської обласної ради 19.02.2004 року земель лісогосподарського призначення Димерського лісгоспу площею 25,2 тис.га, а загальна площа - 49,3 тис.га; ПП «Альянс Плюс» загальною площею - 10,5 тис.га., із них: 5,65 тис.га. земель лісогосподарського призначення Димерського лісгоспу.
Полювання має спортивно-аматорський характер.
За даними обліку мисливської фауни у 2013 р. в угіддях налічується лося - 50 гол., кабанів - 160 гол., зайців-русаків - 300 гол., козуль - 320 гол., лисиць - 40 гол.
Запроектовані біотехнічні заходи із збереження і розмноження мисливської фауни виконувались в перші роки ревізійного періоду.

Виконання біотехнічних заходів

Заходи Одиниця вимірювання Запроектований щорічний обсяг Виконано у рік, що передував лісовпорядкуванню % виконання
Заготівля кормів:
сіна тон 0,7 0,7 100
деревних віників тис. шт 5,7 5,7 100